new.logo.tiada.lounge.v1

درباره تیادا

تیادا اولین برند رستورانی آرین مزه در رده Premium Casual با هدف ارائه خدمات به جمع های دوستانه و خانوادگی با شعار آرامشی خوشمزه است که اولین شعبه آن در مجموعه تجاری اداری کنتراست مال و در فضایی به مساحت 2700 متر مربع پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. در رستوران تیادا شما می توانید در کنار خانواده و دوستان خود در محیطی دلنشین همراه با منظره دریاچه چیتگر و با میل غذاهای با کیفیت و متنوع ایرانی، فرنگی و آسیایی تجربه ای ماندگار را در خاطر خود ثبت کنید.

 

کافه رستوران تیادا لانژ در با همکاری گروه های معماری و عمران شرکت آرین سازه طراحی و اجرا شده است دکوراسیون داخلی منحصر بفرد و متفاوت رستوران تیادا لانژ آن را از بقیه رستوران های تهران متمایز کرده است.

تاسیس، تجهیز و راه‌اندازی رستوران‌های زنجیره‌ای و ارائه سرویس‌های رستوران‌داری از خدمات این مجموعه هستند که با بررسی شاخصه‌های بازار هدف، سبدی از برندهای متنوع را برای پاسخگویی به تقاضای بازار ایجاد و مدیریت می‌کند.

همچنین در راستا سیاست‌های شرکت آرین‌مزه ماندگار، اولین برند این شرکت به‌نام تیادا لانژ (در رده رستوران‌های Premium Casualرستوران‌های لوکس) واقع در ساختمان کنتراست‌مال ایجاد شده است.

دیارا لانژ به عنوان اولین برند رستورانی آرین مزه در دسته رستوران‌های لوکس با هدف ارائه خدماتی متفاوت به جمع‌های خانوادگی و دوستانه با شعار “آرامشی خوشمزه” در مجموعه تجاری-اداری کنتراست‌مال منطقه چیتگر تهران با فضایی به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع افتتاح شده. مشتریان مجموعه دیارا می‌توانند در کنار خانواده و دوستان خود در محیطی دلنشین همراه با منظره دریاچه چیتگر و با صرف غذاهای با کیفیت و متنوع ایرانی، فرنگی و آسیایی تجربه‌ای ماندگار را در خاطر خود ثبت نمایند.